Kombinovaný kočík Roan Bloom - aká je táto novinka?

Zodpovedané
21. okt 2019

Prosím vás, neviete mi poradiť, aký je Roan Bloom? Veľmi sa mi páči, no neviem - nie je naňho moc recenzií ešte.
Ďakujem

Ahoj,

Roan Bloom - páči sa mi, že nemá cez 14 kg - ale 13,5 kg, to je stále nie ľahký kočík - s tým rátaj. Takisto konštrukcia - nie je až taká kompaktná, takže väčší kufor, ak často cestujete. Zložíš ho aj so športiakom, ale myslím, že iba v protismere (fajn na začiatku, ale neskôr slabšie).

Vanička - priestranná, pohodlná, super systém nánožníka! Ako hlboký kočík, povedala by som, ak by sa kupoval len s vaničkou - absolútne môže byť. Páčia sa mi aj odpruženie a veľké, no nenafukovacie (gumené) kolesá). Pri horších chodníkoch či na dedine to jednoznačne oceníš.

Športová časť mne osobne, napriek teda tomu, že bola vylepšená, stále príde trochu pomenšia. Polstrovanie, detaily, ok. Kočík je s ňou, ako to už u kombinácií býva, trochu ťažkopádny, ale nič strašné - najmä v porovnaní so staršími modelmi (a inými značkami). Nevýhodu vidím aj v strieške, nie veľmi dlhej ak bábo leží. Inak ok. Predlžovacia opierka je super nápad - ale naživo mi prišla taká menej pevná, labilnejšia. Nie som ani fanúšik nákupného košíka, ale tu sme každá iná (a možno toho veľa voziť nebudeš).

Celkovo ako hlboký kočík super. Ako kombinácia, ok - ak máš dobrú cenovú ponuku. Ja osobne, ak by sa to dalo, by som ho vzala len s vaničkou, dokúpila lepšie vajíčko testovaných značiek (k adaptérom) a športiak by som riešila ľahší. Ak ale budeš jazdiť po horšom teréne, dedine, denne, aj so športiakom, na prvý rok a pol-dva úplne v pohode. Vo svojej kategórii je to jednoznačne vydarenejší model.

Roan Bloom

Ak ťa zaujal, no ešte hľadáš inšpiráciu, kuk aj na vynovené Anex modely.

Anex Quant

Anex Sport

Anex l/type

Anex Cross

Anex e/type

Anex Air-X

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli