Kombinovaný kočík so šírkou do 59 cm (výťah je široký 60 cm) - ideálne trojkombinácia

Zodpovedané
21. máj 2020

Ahoj Eli,

Chcela by som poprosit o radu ku kupe kocika. Vytah v bytovke ma dvere sirky 60 cm, vo vnutri je uz priestrannejsi, takze dlzka nema obmedzenie. Je sanca zohnat kocik (idealne 3kombinaciu) v takej sirke, aby sa zmestil? Vsetky, ktore som doteraz nasla boli presne 60, co nechcem riskovat.

Vopred velka vdaka za rady!

Ahoj,

je strašná škoda, že neudávaš ešte dve kľúčové vlastnosti. Prvou je terén - neviem, či ti záleží na teréne, podvozku, kolesách. A druhou je cena - lebo trojkombinácia môže byť kompletná, môže byť dvojkombi plus dokúpené vajíčko (to je lepšia možnosť). Treťou je vyskladať si kombináciu každou časťou osobitne.Tak je to ťažko. Ak by som ti odpoveďou neulahodila, neváhaj sa spýtať s viacerými kritériami.

Prvým, čo mi tak z kombinácií napadol je Baby Design Smooth - vyzerá fajn, super ľahký, super cena tak ti nebude ľúto ho neskôr, okolo roka a pol-dvoch, vymeniť za nejaký neotočný rýchloskladný model.

Baby Design Smooth

S menšími kolesami, ale fakt úzky (okolo 50 cm) a skladný by potom bol aj Joolz Hub, prípadne Cybex Mios.

Joolz Hub+

Cybex Mios

Gesslein FX4, Emmaljunga NXT60, Teutonia Trio či Moon Style/Moon ReSea S ti do centimetrov tiež vojdú.

Gesslein FX4 Life

Emmaljunga NXT60 Ergo

Teutonia Trio

Moon Style

Moon ReSea S

A ak hovoríme o takých klasických kombinovaných kočíkoch, teda zväčša poľských, robustnejších, odpružených, kuk asi po niečom ako Riko Nano Pro - uvádza 57 cm na šírku (alebo 58 cm). Ja akurát nie som najväčší priaznivec tejto značky, ale neviem, čo hľadáš a preferuješ ty, tak na inšpiráciu,

Riko Nano Pro

Bexa Ultra Style X, Euro-Cart Crox (kompaktný) alebo Express.

Bexa Ultra Style X

Euro-Cart Crox 2020

Euro-Cart Express

A fakt sa neboj kombináciu doskladávať. Je omnoho lepšie kúpiť vajíčko - dobré, testované, pohodlnejšie - samostatne. Všetko sa dá konzultovať aj s predajcom. Sústreď sa najmä na športiak, ten využiješ najdlhšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli