Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík so šírkou do 59 cm (výťah je široký 60 cm) - ideálne trojkombinácia

Zodpovedané
21. máj 2020

Ahoj Eli,

Chcela by som poprosit o radu ku kupe kocika. Vytah v bytovke ma dvere sirky 60 cm, vo vnutri je uz priestrannejsi, takze dlzka nema obmedzenie. Je sanca zohnat kocik (idealne 3kombinaciu) v takej sirke, aby sa zmestil? Vsetky, ktore som doteraz nasla boli presne 60, co nechcem riskovat.

Vopred velka vdaka za rady!

Ahoj!

Je strašná škoda, že neudávaš ešte dve kľúčové vlastnosti. Prvou je terén - neviem, či ti záleží na teréne, podvozku, kolesách. A druhou je cena - lebo trojkombi môže byť kompletná, môže byť dvojkombi plus dokúpené vajíčko (to je lepšia možnosť), treťou je vyskladať si kombináciu každou časťou osobitne… Tak je to ťažko. Ak by som ti odpoveďou neulahodila, neváhaj sa spýtať s viacerými kritériami.

Prvým, čo mi tak z kombinácií napadol, je práve vyjdený Baby Design Smooth - vyzerá fajn, super ľahký, super cena tak ti nebude ľúto ho neskôr, okolo roka a pol-dvoch, vymeniť za nejaký neotočný rýchloskladný model… S menšími kolesami, ale fakt úzky (okolo 50 cm) a skladný by potom bol aj Joolz Hub, prípadne Cybex Mios. Gesslein FX4, Emmaljunga NXT60, Teutonia Trio či Moon Style/ Moon ReSea S ti do centimetrov tiež vojdú.

A ak hovoríme o takých klasických kombinovaných kočíkoch, teda zväčša poľských, robustnejších, odpružených, kuk asi po niečom ako Riko Nano Pro - akurát vyšiel a uvádza 57 cm na šírku (alebo Side - 58 cm) - ja akurát nie som najväčší priaznivec tejto značky, ale neviem, čo hľadáš a preferuješ ty, tak na inšpiráciu; Bexa Ultra Style X, Euro-Cart Crox (kompaktný) alebo Express

A fakt sa neboj kombináciu doskladávať. Je omnoho lepšie kúpiť vajíčko - dobré, testované, pohodlnejšie - samostatne. Všetko sa dá konzultovať aj s predajcom, a aj ja ti rada pomôžem, ak si nebudeš vedieť rady s vyskladaním kočíka, čo si si vybrala. Sústreď sa najmä na športiak, ten využiješ najdlhšie.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.