Kombinovaný kočík X-Lander X-Cite - je nižší či vyšší? A zvládne aj nerovnosti, obrubníky... je tam odpruženie?

Zodpovedané
3. júl 2020

Vieš mi prosím povedať, či tento kočík je nižší-vyšší? A či tie kolesá prejdú aj cez rozbité chodníky a cez obrubníky? Či je tam nejaké to odpruženie? Pri prvej malej som mala Peg-Pérego a narobila som sa pri tom ako blázon - absolútne tvrdý model ťažký a odpruženie vôbec. Už sa vážne nechcem popáliť.

Ahoj,

X-Lander X-Cite je dobrý mestský model. Prirodzene mierne pruží vďaka tvaru konštrukcii, ale vyslovene hladkú mäkkučkú jazdu nečakaj. Aj sa podľa toho volá, X-Cite odvodené od City, teda mestského použitia. K jeho výške - je skôr nižší, aj keď nie vyslovene nízky. Prikladám foto s nižšou pani, aby si si to vedela predstaviť.

X-Lander X-Cite

Ak ti môžem niečo odporučiť, pozri na Easywalker Harvey2. Ten pruží naozaj dosť mäkko a vďaka výškovým adaptérom si ho vieš dať nižšie či vyššie.

Easywalker Harvey2

Aj iné Easywalkery sú dobrý nápad, aj keď ten je už potom skôr nižšie.

Easywalker Mosey+

Easywalker Harvey

Easywalker Buggy+

Ja osobne by som potom odporučila pozrieť aj na jazdne príjemné Jané Muum, Jané Kawai a kočík Mutsy Nio. Sú to mäkké a pohodlné kočíky, ale teda nižšie, alebo naopak niečo vyššie a mäkko odpružené ako ABC Design Salsa 4.

Jané Muum V2

Jané Kawai

Mutsy Nio

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli