Končí výroba kočíka Babystyle Egg 2?

Zodpovedané
15. sep 2022

Ahoj,

posledné mesiace som začala obzerať, porovnávať a vyberať kočíky a Babystyle Egg 2 je všade stále menej v ponuke. Je aj v akcii a mám pocit ako keby ich len dopredávali.

Končí výroba kočíka Babystyle Egg 2?

Má tento kočík nahradiť nejaký nový model?

Ďakujem

Ahoj,

je možné, že niektoré farebné sety Babystyle Egg 2, a to hlavne rok výroby od 2020 do 2022 sú v dopredaji.

Preto sa Ti zdá, že jeho výroba končí. Ale zatiaľ to tak nie je.

Je však možné, že výrobca plánuje tzv. „facelift" v podobe nového modelu Babystyle Egg 3. Takéto informácie však zatiaľ nemám. Výrobca si vypustenie nového modelu vždy drží v tajnosti až do poslednej chvíle, kedy naplánuje predstavenia nového modelu.

Značka Babystyle naposledy uviedla na trh novinku Babystyle EggZ. Je to ľahký cestovný a zároveň športový kočík.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally