Ktorá 2-kombinácia nie je z kože a nemá tenučkú strechu?

Zodpovedané
15. jan 2024

Ahoj,

hľadám kombinovaný kočík. Mám záujem o dvojkombináciu, na ktorú pomocou adaptérov pripnem vajíčko, ktoré kúpim zvlášť. Chcem teda hlbokú vaničku a športovú časť. Nechcem kožený materiál a nepáčia sa mi ani tie úplne tenulinké strechy. Toto nie je podmienka.

Pri prvom dieťati sme mali Roan Bass Next a vyhovoval nám v podstate vo všetkom. Teda okrem toho, že potom tá športová časť sa nedala zložiť spolu s konštrukciou a teda to zaberalo veľmi veľa miesta doma aj v aute.

Chcela by som teda niečo, kde sa športová časť dá zložiť spolu. A ideálne, aby tá športová časť bola čo najväčšia, aby sa tam dieťatko zmestilo po celé kočíkovacie obdobie. Kočíkovať budeme po meste, ale aj po rozbitých chodníkoch.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Ti model Zopa Move Cross 2. Jeho nižšia váha a dobrá manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Obojsmerné športové sedenie je možné napolohovať do skoro rovného ľahu. Navyše sa pýši aj funkciou výškovo nastaviteľnej striešky a predĺžitelnej opierky nôh. Vďaka tomu bude mať pohodlie aj väčšie dieťa počas celého kočíkovacieho obdobia.

Prípadne pouvažuj síce o čosi drahšom modeli, ktorým je kočíková novinka v podobe Muuvo Quick 4.0. Viac o ňom som sa rozpísala v tejto mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pre inšpiráciu pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally