Ktorá dvojkombinácia do 600 eur je stabilná?

Zodpovedané
11. sep 2023

Ahoj,

hľadám mestskú dvojkombináciu pre decembrové bábätko. Najdôležitejšie je, aby z kočíka po pár mesiacoch nebola hrkálka, všetko ostatné je menej podstatné. A ešte chcem, aby športová časť bola použiteľná v obidvoch smeroch jazdy. Cena cca 500 - 600 eur.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri cenovo dostupné, kvalitnejšie a obľúbené kočíky Kinderkraft Nea a Zopa Move Cross 2. Podrobnejšie ich opisujem v tejto odpovedi:

Pozri si aj model Espiro Only. Je určený pre rodičov, ktorí chcú skladný a ľahký kombinovaný kočík s elegantným a moderným dizajnom.

K dispozícií sú dva typy kolies:

  • gélové, ktoré sa hodia na prechádzky do mesta,
  • nafukovacie, ktoré sú vhodné na nerovnejšie cesty dediny a ľahší terén v prírode.

Nízka váha a ľahká manipulácia mu umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom a potreby každodenného skladania kvôli úschove kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Vďaka výškovým adaptérom na hlbokej vaničke a teleskopickej rukoväti sa dobre ovláda aj vyšším rodičom.

Predchodcom je model Espiro Only 2022, od ktorého sa líši vylepšeným nákupným košíkom a predĺženou nožnou opierkou pri športovom sedení.

Podobným modelom je aj Muuvo Quick 3.0. Je to priestranný a pohodlný kočík, ktorý má nenafukovacie pneumatiky plnené gélom. Ľahko sa ovláda. Vanička aj športové sedadlo sú vyššie umiestnené, čo je pre výhodou pre vyšších rodičov. Je vhodným kandidátom aj pre stredne vysokých ľudí. Svojím odpružením a kolesami sa skvele hodí aj na nerovný terén.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally