Ktoré dva golfáče je možné spojiť do jedného pre dvojičky?

Zodpovedané
5. apr 2022

Ahoj,

máme dvojičky a veľmi úzky a krátky výťah. Vyrástli už z vajíčok a športiaky z našej trojkombinácie sa nám už do neho nezmestia.

Chcela by som dva golfáče, ktoré sa dajú zopnúť do jedného "kočíka" nejakým medzikusom. Nedarí sa mi nájsť nikde niečo také, aj keď viem, že existuje. Zároveň by som potrebovala, aby ma to nezruinovalo.

Máš nejaké nápady?

Ďakujem

Ahoj,

takúto možnosť majú napríklad kočíky značky Inglesina. A to konkrétne modely Inglesina Swift, Inglesina Trip, Inglesina Blink a Inglesina Espresso. Potrebuješ k nim dokúpiť spojku pre dvojčatá.

To isté ponúka aj značka Leclerc. Pomocou ich konektorov prepojíš dva kočíky Leclerc Magicfold Plus.

Len treba zdôrazniť, že celková manipulácia s kočíkmi bude veľmi ťažká a ťažká.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia