Ktorý kočík do 700 eur zvládne mestský povrch a aj prírodu?

Zodpovedané
13. okt 2022

Ahoj,

hľadám ideálny kočík. Moje požiadavky:

  • Ideálne 3-kombináciu alebo kočík, ktorý má možnosť pripojenia konkrétnej autosedačky a športovej časti.
  • Športová časť a autosedačka môže byť aj zvlášť, 3-kombinácia nie je podmienkou. Je však dôležité, aby všetko pasovalo na 1 konštrukciu.
  • Potrebujem nastaviteľnú rukoväť, obojstrannosť.
  • Kočík aj vajíčko by malo mať dostatočnú nosnosť, ideálne ak by sa konštrukcia dala "poskladať" do auta.
  • Farebná predstava je taká univerzálna - čierna, tmavosivá alebo biela.
  • S kočíkom budem chodiť aj po "mestskom" rovnom povrchu ale aj po prírode (žiadne horské oblasti, len mestské parky).
  • Rozpočet do 700 eur (konštrukcia + hlboká časť + autosedačka. Športová časť sa môže, ale nemusí zmestiť do tejto sumy.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak pozriem kategóriu hlboké kočíky + vajíčko a športiak kúpiš neskôr. Môžeš zvoliť aj úplne inú značku, tak si pozri túto moju nedávno zodpovedanú otázku:

Ak chceš variabilitu a teda poskladanie kočíka už od samostatnej konštrukcie, tak si pozri kočík Hauck Walk N Care. Na začiatok kúpiš konštrukciu a hlbokú vaničku, plus vajíčko aj inej známej značky. A neskôr keď sa Ti kočík osvedčí, tak si môžeš dokúpiť športové sedadlo zvlášť. Podrobnejšie som tento model kočíka opísala v krátkom článku, ktorý si môžeš prečítať.

Podobne to majú aj kočíky ako sú Bugaboo Fox 3 alebo Peg-Pérego Vivace.

Variácií a modelov, ktoré sa takto dajú nakombinovať je veľmi veľa. Trh ponúka široký výber možností. Ku kvalitnejším a obľúbeným patria aj kočíky Moon Relaxx Edition, Easywalker Harvey3, Easywalker Jimmey, Cybex Balios S Lux a veľa iných.

Prečítaj si naše články k danej tématike, ako vybrať správny kočík alebo zhliadni videá:

Čo je to dvojkombinácia (2v1) a ako ju vybrať?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally