Ktorý kočík ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

potrebovali by sme poradiť s výberom kočíka ako doplnkového k nášmu Bugaboo Fox 5. Bude sa používať pre 5-mesačné dieťa na spanie na brušku a jazdu v meste. Syn veľmi rád spí na brušku a keďže je na svoj vek väčší, do vaničky sa zmestí len bez fusaku.

Kočík by mal mať vlastnosti:

  • možnosť polohovania až do úplného ľahu,
  • kompaktné rozmery po zložení,
  • využívaný na spánok a vozenie po meste.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

kúpou klinovej vyrovnávacej podložky či vložky do korýtkového športového sedadla Tvojho kočíka Bugaboo Fox 5 sa vyhneš kúpe nového kočíka. Opisujem ich v tejto mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam. Sú univerzálne a dostupné sú buď na bazári, alebo si ju môžeš dať ušiť na mieru:

Ak by si aj napriek tomu chcela kupovať nový kočík, tak je potrebné zadať viac kritérií na výber kočíka. Na trhu je totiž široká ponuka kočíkov s rovným ľahom v rôznych cenových reláciách. Najpopulárnejším z nich je momentálne Easywalker Jimmey.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally