Ktorý kočík je ľahko zložiteľný, spratný a vhodný na dedinu pre 14 mesačné dieťa?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre 14 mesačného chlapca. Bývame na dedine, čiže musí ľahko zdolať neupravené cesty a chodníky. Radi chodíme aj do lesa.

Podmienkou je:

  • dlhá strieška,
  • rodičovské okienko,
  • ľahko zložiteľný,
  • spratný do auta,
  • odpružený.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku z poradne, kde som odpovedala na podobný dotaz. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne to môžu byť tieto modely.

Všetky majú dlhú striešku s náhľadovým okienkom, sú ľahko zložiteľné a skladné. Kolesá majú gumové s odpružením, takže si poradia aj s nerovným terénom. Osobne by som išla skôr do trojkolky. A to hlavne kvôli lepším jazdným vlastnostiam a aj ľahšej hmotnosti.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia