Ktorý kočík je vhodný do lietadla a je možné využiť ho aj v meste?

Zodpovedané
23. jan 2023

Ahoj,

momentálne máme Moon Resea S. Športovú časť využívame, ale v lete ideme letecky na dovolenku. Vzhľadom na to by som chcela niečo, čo by mohlo ísť do lietadla. A chcem, aby sme ho potom mohli používať aj ako kočík do mesta, do auta. Prípadne vtedy, keď s dcérou pôjdem sama na výlet.

Moon je super, ale nechceme si ho v lietadle zničiť. Chceme si ho nechať ešte pre ďalšie dieťatko.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

z kvalitnejších a cenovo dostupnejších modelov Ti odporúčam Avova City Ranger. Je to skladný a ľahký cestovný a zároveň mestský kočík, ktorý vďaka väčším kolesám a odpruženiu zvláda prejazd aj nerovnejším terénom. Mínusom je fixná rukoväť vo výške 105,5 cm.

Podobným o čosi lacnejším modelom je kočík ABC Design Ping Two. Ide o veľmi ľahký a ultra skladný športový kočík cestovného typu. Je vhodný do lietadla, na výlety, do mesta alebo len tak do auta. Má extra polstrované sedadlo s odpruženými penovými kolesami, jednoduchým ovládaním či prístupným košíkom.

Podobné modely nájdeš aj v mojej nedávno zodpovedanej otázke, ktorú Ti sem pripínam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally