Ktorý kočík má extra dlhú vaničku?

Zodpovedané
16. nov 2021

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý má extra dlhú vaničku. Narodilo sa nám veľké dieťa. Máme kočík Zopa Move a ledva sa tam zmestí. Potrebujeme niečo na túto zimu, kde dáme dieťa aj fusak.

Ktorý kočík je pre nás vhodný?

Ďakujem

Ahoj,

ja by som v tvojej situácií kúpila na zimu priestranný bazárový model a na konci jari prešla na Zopu.
Rozmerovo najväčšie vaničky má značka Camarelo.

Skús si pozrieť model Camarelo Zeo. Je pomerne klasickou robustnou kombináciou prekvapujúcou výraznými farebnými detailmi koženky rukoväte, ďalších madiel a prípadne aj časti poťahov, ako aj zvolením zadnej časti konštrukcie či karbónovým vzorovaním spodnej časti vaničky. Plne odpružená konštrukcia je vhodná prakticky na každý terén. V zadnej časti je dvojnásobne odpružená a naviac vybavená mohutnými bezúdržbovými kolesami. Vnútorný rozmer vaničky je 80 x 38 cm.

Camarelo Zeo

Ťažko sa vyberá kočík len podľa vaničky. Neviem v akom teréne sa pohybuješ a ani do akej ceny chceš zájsť.

Držím ti však palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally