Ktorý kočík má najväčšiu vaničku?

zuzickas
20. feb 2013

dobrý večer dámy,, chcela by som vás poprosit o radu a názor,, Viete mi povedat,ktorí kočík ma najvačšiu vaničku? čakame miminko a na zimu potrebujem hlboký kočik s velkou vaničkou... dakujeem 😉

hruska82
20. feb 2013

@zuzickas My sme kupili Aneco Veneziu. Ta ma tiez super velku vanicku!

ivka_666
20. feb 2013

Peg perego GT3 - vanička navetta xl

ivka_666
20. feb 2013
azbestica
20. feb 2013

@zuzickas uvazujes velmi mudro....keby to mna minuleho roku napadlo 🙂

zumasi
20. feb 2013

mame jane slalom a vanicka stacila pre vyse 8 kg "drobca" a hruby fusak z ovcej vlny, plus overal samozrejme 🙂

hradnapani
20. feb 2013

@zuzickas konkretnu znacku ti neviem poradit, aj ked je iste lepsie mat velku vanicku. Ale ked tak ratam, tak v decembri bude mat vasa princezna sedem mesiacov a je velmi otazne, ci bude chciet este lezat v hlbokom kociku... mnohe deti uz po tom polroku putuju do "polosedu" v sportakoch, lebo nevydrzia lezat. Tym nechcem odradzat, len treba byt pripravena aj na takuto moznost...

aquatinka
20. feb 2013

My sme kupili teutoniu,tiez nas caka kocikovanie vo fusaku az ked bude vacsi.... kedze rodime v juni...ale sportiak je tak uzasny, ze tam mozes este na mesiac kym nezacne sediet nosit v tom..sklapa sa do rovna a je tak spracovany, ze do neho nenafuka..a fusak jedna parada co bol k tomu... 😝 Ja som tiez chcela Jane kocik, ale poradili nam ze teutonia je lepsia pre nase poziadavky, co sme mali;) ale Jane sa mi zdala mala vanicka;) ale ako pise zumasi, ked stacil pre 8kg drobca, tak mam len zly odhad 😀 clovek dojde az pouzivanim a skusenostami na nazor adekvatny🙂)) moj muz sa narodil v tej dobe ako kral porodnice, 58cm a 4,40 kila tak hadam nasho maleho nejako napracem do kocaaara 😀

sante81
21. feb 2013

cam cortina, moja kočka ma 8 mes teraz a v pohode sa vozí v hlbokom+ kombinéza+ fusak. syn spával v hlbokom kočíku do 9 mes.

josenka
21. feb 2013

@zuzickas Inglesina, Peg Perego Navetta, Roan Marita - klasické kočíky s naozaj veľkou vaničkou. Ak by po pol roku bábo nechcelo úplne ležať, dá sa regulovať a nadvihnúť do poloľahu.

mimisk
21. feb 2013

@zuzickas Baby heaven line alebo monodi, s klasických kocikov Ballila

kiwi82
21. feb 2013

aj jané capazo je dosť priestranná 🙂

zuzickas
autor
21. feb 2013

Dakujeeem žienky.. 😉

kiakocikovsvet
21. feb 2013

@zuzickas máte záujem o tkaninovú, koženkovú alebo plastovú vaničku ?

petri22
21. feb 2013

Dema basic, klasický kočík v akom sme sa skoro aj my vozili 🙂 😉

monkalm
21. feb 2013
loxa
21. feb 2013

Zarucene vam mozem povedat , ktorý kocík ma najmensiu..BabyJogger city select..moj maly ma 4 mesiace a musi sa vozit v sportaku!! hrozne

anjelicek26
21. feb 2013

cameleon ma dlhu, ale uzku vanicku.. najväcse vanicky ma maxi cosi mura, hartan vip xl a aj teutonia.

aadulik2110
21. feb 2013

@zuzickas ja mám Camarello Q12 Evolution vanička má dĺžku 80cm - malý bude mať 9 mesiacov (narodil sa v máji) a ešte sa vozíme v hlbokej, aj keď už je to ltt - čakám už na jar, čo prejdeme do športiaka, predsa v zime je lepšie v hlbokom

katren
21. feb 2013

@loxa musim oponovat.....nasa tam ma miesta este habadej 😉

aadulik2110
21. feb 2013

@hradnapani to je síce pravda, ale keď sa dá vanička upraviť na sedenie, tak sa bábo dá vyvoziť ešte v hlbokom....

loxa
21. feb 2013

@katren hej uz sme sa bavili v "nasej" téme...no, mozno ho tam neviem iba spravne ulozit😀DD

katren
21. feb 2013

@loxa 😀 😀

zuzuj
21. feb 2013

My mame Dorjan Danny Sport XXL a naozaj je XXl, ma viac ako 80cm hlboku vaničku a vozili sme sa v nom do 10 mesiacov...potom sme az presedlali na sportiak, je fajn ze sa hoc je velka vana dobre posklada aj do maleho auta.

mirip
21. feb 2013

tak my sme mali en istý problém aby sa zmestilo dieťa aj s fosakom do kočíka a tiež aby boli kolieska praktické do zimy a snehu a jednoznačne vyhral taliansky trokombinácia brevi ovo, vanička 110cm, vajce je to vaščie a má výstuž na spevnenie chrbta pre malinké dieťa ktorá sa dá neskor ked je vačšie dať preč , iež sa dá nastoknúť na podvozok a použiťt ako kočík, to mse využili ked sme ešte nevedeli poriadne sedieť ale už sme pozorovali a kukučkovali okolo seba a športový kočík je tiež perfektný, vieš si ho dať na podvozok ako potrebuješ teda buť tak že je dieťa otočené tvárou k tebe a ty nan vidíš alebo je chrbtom k tebe v smere jazdy a kukučkuje okolo seba, ku kočíku je pláštenka a prebaľovacia takša s prebaĺovacou podožkou grátis, je pevná ako kufrík a vyčlenené sú tam priečinky na fľače, krémy, plenky, keby sa čas vrátil spať a potrebujem sa rozhodnúť pre kočík bez váhania brevi ovo, farebná škála je rôzna, svetlomodrý,tmavomodrý, čierny, žltočierny, oranžovočierny, červený,bordový, červenočoerny, ružovočierny, čiernosivý, zelený, zelenočierny, fialový,ja mám oranžovočierny a som spokojná, aj tento odtieň oranžovočierny mali v 3prevedeniach, či chcem pol na pol farebne oranžová a čierna alebo viac oranžovej alebo menej oranžovej, prikladám foto hlbokého kočíka

zuzuj
21. feb 2013

Hej len tych 110 cm je asi vonkajši rozmer vaničky...ked odmeraš vnutro je iste menší...Ten naš Dorjan ma tiež písané 99 cm, ale realne ma tak možno 85...Každopadne su oba mega velke...a postačia uplne 😉

sendy182
21. feb 2013

@zuzickas steggi lux......3 kombinácia........ja som bola veľmi spokojná... 🙂 🙂 🙂 🙂

clari
22. feb 2013

tako captiva, laret ...- vanicka ma tusim 79 cm, da sa dat aj na sedenie - tusim 3 polohy.Nasa babula je z tych vacsich babatiek, ma takmer 8 mesiacov, momentalne sice uz ltt, ale to preto, ze ma bundu a hruby - ovci fusak 🙂 Prajem spravny vyber !

svetlusska
22. feb 2013

@zuzickas ahoj tak ja som mala znacku kajtex, vanicka bola dost dlha a aj siroka...ale tak nas maly bol dost dlhy takze sme sa do nej zmestili ,,iba" do 6 mesiaca cca, potom uz chcel sediet tak som ho davala do takeho polosedu, pololahu ale hold ked som nadvihla tu opierku tak tam uz bol dost stlaceny a hlavne nozciky, pokial lezal bolo vsetko okej, vosiel tam aj fusak ale v sede to uz mozne nebolo....my sme majovi takze sme nakoniec prresli na sportiak...vsetko zavisi od toho ake velke babo budes mat, nas mal pri porode 54 cm...

kiakocikovsvet
22. feb 2013

@zuzuj súhlasím s Vami naozaj vnútorný rozmer vaničky je 85 cm a patrí medzi veľké vaničky

zuzickas
autor
2. mar 2013

dakujem za názory,,, 😉