Ktorý kočík má predĺženú striešku a je polohovateľný do ľahu?

Zodpovedané
18. dec 2021

Ahoj,

potrebujem radu ohľadom výberu športového kočíka. Mám vyhliadnutý Petite&Mars športový Street Air Shadow Grey. Ale váham nad výberom niektorého Valco Snap 4.

Moje požiadavky:

  • predĺžená strieška,
  • polohovateľný do ľahu,
  • nie veľmi ťažký,
  • aby zvládol aj občas horší terén, keďže na dedine nemámu všetky chodníky udržiavané.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že na otázku podobného typu som nedávno odpovedala. Veľmi dobre mi sedí aj k tebe pretože porovnáva rovnaké kritériá a požiadavky, ktoré uvádzaš.

Skús si ju pozrieť tu: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Osobne by som ti asi najviac odporučila nepozerať na Valco. A to hlavne pre terén, v ktorom sa budeš pohybovať. Mamičky sa dosť sťažujú, že po čase hŕka. Skús sa pozrieť skôr smerom na Petite&Mars Royal, ktorý skvele spĺňa všetky tvoje kritériá.

Petite&Mars Royal

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally