Ktorý kočík má rovnaké vlastnosti ako TFK Dot 2?

Zodpovedané
11. jún 2022

Ahoj,

ďakujem za zodpovedanie otázky https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov....

Pozerala som sa po kočíku TFK Dot 2, no na bazároch je nezohnateľný. Nechcem kupovať nový kočík.

Vieš poradiť ešte nejaký iný s rovnakými/podobnými vlastnosťami?

Mohol by to byť napr. Gesslein S4 Air+?

Vydedukovaný na základe predchádzajúcich Tvojich odpovedí v poradni.

Ďakujem

Ahoj,

to je škoda, pretože TFK Dot 2 má jeden z najlepších pomerov jazdných vlastností a skladnosti. Ak sa Ti nepodarí ho zohnať, tak aj Gesslein S4 Air+ by mohol byť určite správnou voľbou. Nevýhodou je vyššia hmotnosť (10 kg), inak Tvoje požiadavky spĺňa.

Pozri ešte na Inglesina Maior. Má väčšie kolesá s dobrým odpružením a celkovo sa jedná o ľahší (7,9 kg) a skladnejší kočík. Rukoväť má na pevno vo výške 107 cm.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia