Ktorý kočík má skladnú vaničku a bude vhodný na prechádzky aj s veľkým psom?

Zodpovedané
18. apr 2022

Ahoj,

hľadám čo najviac skladný kočík. Pri dvoch deťoch a veľkom psovi potrebujem, aby aj vanička zaberala čo najmenej miesta v aute a zároveň vydržala zimu. Bábätko sa narodí v septembri.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si nepripísala viac požiadaviek - cenu, aký terén bude prevládať, maximálnu hmotnosť...

Skladné kočíky sú väčšinou tie ľahšie, menšie a vhodné skôr do mestského terénu (napríklad Zopa Quest má skladaciu vaničku). Ale ak chodíte na prechádzky so psom, tak predpokladám, že chodíte do prírody a je tak potrebný viac terénny kočík.

Odporúčam napríklad Bugaboo Fox 2 alebo novší model Bugaboo Fox 3. Patrí k tým skladnejším a ľahším kočíkom, ktoré sú vhodné aj do terénu a zároveň je to typ 2v1 (hlboká vanička a športová nadstavba sa navliekajú na spoločný rám a majú aj spoločnú striešku).

Do väčšieho terénu môžeš oceniť Thule Urban Glide 2 s ručnou brzdou a veľkými nafukovacími kolesami, ktorý patrí k najľahším trojkolkám. Po zložení kolies sa jedná tiež o veľmi skladný kočík.

Ak som sa Ti netrafila do vkusu, tak budem rada, keď mi napíšeš znova všetky Tvoje požiadavky a vyberieme ten NAJ. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia