Ktorý kočík má vyššie položenú vaničku?

Zodpovedané
17. máj 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý nemusí byť z tohtoročnej kolekcie. Mám 188 cm. Hlavná podmienka je, aby mal vaničku vyššie položenú.

Bola som si vyskúšať Moon Relaxx Edition, ale nechcem kupovať úplne nový kočík. Hľadám niečo podobné z predošlých kolekcií. A tiež sa priateľovi nepáčila látka. Inak mi úplne vyhovoval a hneď by som ho brala.

Ďalšie podmienky:

  • ľahko skladateľný,
  • do terénu na prechádzky do lesa,
  • vetranie,
  • dvojkombinácia (resp. 3),
  • ľahký na ovládanie.

V zime bude krpec najväčší, tak by mala byť vanička vo väčších rozmeroch. Športová časť by mala byť určená pre dlhšie dieťa.

Aký kočík nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

jednoznačne odporúčam Abc Design Salsa 4 Air, ktorý je Moon Relaxx Edition veľmi podobný. Oproti kočíkom Moon je o niečo ťažší, ale jeho vyššiu hmotnosť poznáš akurát pri skladaní. Jeho ovládanie a aj celkové manévrovanie je veľmi ľahké, zvládneš to jednou rukou. Hlboká vanička aj športové sedenie sú ešte viac priestrannejšie, takže kočík je vhodný pre väčšie deti i vysokých rodičov. Nadstavby má položené vyššie a chýba zadná os kolies, ktorá často prekáža v chôdzi. Oceníš u neho krásny moderný dizajn, nafukovacie kolesá a veľmi dobré odpruženie. Celkovo je to veľmi kvalitný kočík, ktorý vydrží niekoľko detí a nebála by som sa jeho obstarania z bazáru.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia