Ktorý kočík s pevnou konštrukciou sa dá hojdať?

Zodpovedané
20. apr 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý sa dá hojdať. Teda nie s pevnou konštrukciou, ktorou sa neda pohnúť. Musí mať hlbokú vaničku s veľkými nafukovacími kolesami. Niečo na štýl retro kočíka.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku, kde som odpovedala na podobný dotaz. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe.

Ak by si chcela len hlboký kočík a neskôr zaobstarať viac skladnejší športiak (čo odporúčam! 🙂), tak samostatne sa dajú zaobstarať napríklad Lonex Classic Retro, Kunert Romantic a Inglesina Sofia.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia