Ktorý kombinovaný kočík vybrať na posledné kočíkovanie - Neonato Puro, Easywalker Harvey 2, Joolz Day 3?

Zodpovedané
28. máj 2020

Ahoj Eli.

Už dlhšie riešim, ktorý kočík si vybrať. Samozrejme láka ma aj predstava ušetrenia peniažkov, no na druhej strane si vravím, že posledné kočíkovanie si chcem užiť. Moji favoriti sú Neonato Puro Urban, Easywalker Harvey 2 a Joolz Day 3. Vedela by si mi prosím poradiť? Budeme mať zimné bábätko, bývame na dedine a často budeme chodiť autom po výletoch.

Ďakujem.

Ahoj,

Tvoj výber je pekný, ale jedna vec sa mi tak úplne nepozdáva. Sama vravíš, že budete chodiť často na výlety a všetky tri uvedené sú skôr po zložení väčšie kočíky, čo nie je tak ľahké nakladať. Ak, tak ja osobne by som vybrala Easywalker Harvey2 - no s all-terrain kolesami, kvôli váhe a peknému pruženiu.

Easywalker Harvey2

Na druhú stranu jedným z mojich favoritov by tu bol aj model Gesslein FX4 Life, čo mi pripomína tebou preferovaný Joolz Day 3, ale je ľahší a skladnejší.

Gesslein FX4 Life

Joolz Day3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli