Ktorý obojsmerný športový kočík je možné dať do úplného ľahu a zvládne ľahší terén?

Zodpovedané
22. mar 2022

Ahoj,

prosím o tip na športový kočík, ktorý je obojsmerný, možno ho dať do úplného ľahu, bude aspoň do ľahšieho terénu a má predĺženú striešku. Na cene úplne nezáleží, hlavne nech je to kvalitný kočík, ktorý niečo vydrží.

Ďakujem

Ahoj,

pozri napríklad na tieto kočíky, možno Ťa zaujmú.

Dlhú predlžovaciu striešku má Cybex Balios S.

Ak by si chcela niečo viac "terénnejšieho", ale za to ťažšieho a priestrannejšieho, tak to môže byť Cybex Talos S Lux.

Ďalej to môže byť Mamas&Papas Ocarro alebo Moon Resea Sport

Alebo aj Baby Jogger City Premier, ktorý má korýtkové sedenie, ale je naozaj priestranný aj pre väčšie dieťa.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia