Ktorý otočný kočík je sedením jeden z tých väčších?

Zodpovedané
18. mar 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom otočného kočíka.

Ktorý otočný kočík je sedením jeden z tych väčších?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla viac kritérií potrebných k správnemu výberu.

  • Jedným z najdôležitejších je terén, v ktorom sa budeš najčastejšie s kočíkom pohybovať.
  • Druhým je Tvoja výška.

Z kočíkov vhodných do mesta, vyberám model Teutonia Trio. Má 56 cm výšku chrbtovej opierky, no nižšiu 15 kg nosnosť športového sedadla.

Z kočíkov vhodných na dedinu spomeniem Kinderkraft Everyday, ktorý má 56 výšku chrbtovej opierky, ale 22 kg nosnosť športového sedadla.

Podobným modelom je Cybex Talos S 2in1.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally