Ktorý otočný športový kočík má najdlhšiu striešku?

Zodpovedané
29. mar 2022

Ahoj,

hľadám otočný športový kočík s najdlhšou strieškou.

Vieš mi nejaký poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi záleží kam s kočíkom plánuješ jazdiť, ako staré dieťa sa v ňom bude voziť a aj akú máš predstavu o cene.

Prečítaj si túto otázku z poradne, kde som odpovedala na podobnú otázku. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Jednu z najdlhších striešok má napríklad Valco Baby Snap Ultra Trend, Cybex Balios S Lux a Zopa Move alebo Zopa Quest.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj sa mi ozvať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia