Ktorý pekný kočík sa rýchlo skladá?

Zodpovedané
8. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý sa jednoducho a rýchlo zloží do auta. Od septembra budem voziť staršiu dcérku do škôlky a mladšiu 8-mesačnú budem brávať so sebou.

Škôlka je len kúsok od parkoviska. Staršej budem pomáhať s prezliekaním, tak mladšiu - nechodiacu musím brať aj s kočíkom. Preto sú moje požiadavky čo najrýchlejšie a najjednoduchšie zloženie kočíka.

Rada by som mala nejaký na pohľad pekný kočík, obľúbený typ, cena nerozhoduje.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ako najlepším kočíkom, ktorý naviac využiješ aj ako cestovný, mestský, športový a zároveň do konca kočíkovacieho obdobia je Easywalker Jackey. Je jedným z najpopulárnejších. A to nielen pre jeho kompaktné rozmery po zložení, ale aj pre jeho veľké vnútorné rozmery. Má funkciu samoskladania, takže stačí jednoducho aktivovať dve tlačidlá v strede rodičovskej rukoväte a kočík sa poskadá úplne sám. Mám ho osobne odskúšaný.

Nedávno som o ňom písala aj podrobnú recenziu, ktorú si môžeš prečítať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally