Ktorý športový kočík do mesta je štýlový a ľahko ovládateľný?

Zodpovedané
6. sep 2021

Ahoj,

idem meniť našu trojkombináciu Cybex Balios S za čisto športový kočík. Pri prvom dieťatku som mala Babystyle Oyster Zero a celkom mi vyhovoval ako mestský kočík.

Teraz by som však chcela niečo iné, avšak podobné, tiež nejakú jednoduchú eleganciu + aby to bol kočík, ktorý nám vydrží dlho-predlho.

Poradíš niečo dizajnovo zaujímavé a ľahko ovládateľné do 300 - 400 eur?

Ďakujem

Ahoj,

jemná elegancia, kvalita, ľahkosť a kompaktnosť sa skrýva u Cybex Eezy S+². Určite odporúčam ako top 1.

Cybex Eezy S+²

Určite dizajnovo zaujímavý, spratný, ľahký a kočíkom ktorý ti vydrží dlho-predlho je Gesslein Smiloo Happy.

Gesslein Smiloo Happy

Ďaľším zaujímavým modelom je Greentom Upp Classic 2017, ktorý očarí nielen dizajnom ale aj svojou praktickosťou a využiteľnosťou.

Greentom Upp Classic 2017

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally