Ktorý športový kočík je dobrý pre 8-mesačné dieťa, má nízku hmotnosť, je skladný a má nekorýtkové sedenie?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

potrebujem športový kočík, niečo ako Gesslein S4 Air+, na ktorom mi vyhovuje nízka hmotnosť (max. je 11 kg), skladnosť do auta, odpružená konštrukcia aj do terénu, skoro úplný ľah, nekorýtkové sedenie, dá sa s ním aj behať, super kolesá (ani penové, ani nafukovacie), dá sa používať stupienok pre staršie dieťa (mám Lascal Bugyboard Maxi). Nie som však spokojná so strieškou - je krátka a odfukuje ju vietor.

Potrebujem ho pre 8-mesačné dieťa, aby v ňom mohlo sedieť a aj spať v zime. Chcem, aby sa do kočíka zmestil fusak a aby mal kvalitnú striešku.
Mohol by byť aj 3-kolesový kočík, keďže by som s ním občas chcela aj behať a aj ísť do terénu.

Ktorý kočík spĺňa to, čo hľadám?

Ďakujem

Ahoj,

pozri, ak Ti vyhovuje súčasný model kočíka, tak ho iba vymeň za novší ročník. Kočíky Gesslein S4 Air+ vyrobené po roku 2017 majú už striešku XXL rozmerov.

Alebo si pozri jemu podobný a cenovo dostupný model Carrello Bravo Plus, ktorý v poradni často odporúčam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally