Ktorý športový kočík je ľahší, skladný a vhodný pre vyššie dieťa?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

potrebujem poradiť pri výbere športového kočíka pre 1,5-ročnú dcéru. Mal by byť ľahký, skladný, celoročný a najlepšie do konca kočikového obdobia. Musí byť vhodný pre vyšších rodičov. Skôr do mesta a na jemný terén.

Vieš mi taký poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si kočíky Nuna Triv alebo Nuna TRVL. Triv má odolnejšie kolesá z tvrdenej gumy, preto je aj o čosi ťažší. Má dvojité odpruženie všetkých štyroch kolies. Obidva sú však pre Teba vhodné výškou rodičovského madla. Triv ho má naviac teleskopicky nastaviteľné vo výške od 106.5 do 110.5 cm.

Podobným modelom je Inglesina Maior. Má penové kolesá z mechanickým odpružením.

O čosi lacnejším modelom je Valco Baby Velo. Bohužiaľ je skôr dostupnejší v zahraničí ako u nás.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally