Ktorý športový kočík je otočný, má dlhú striešku a zvládne prechádzky po tráve?

Zodpovedané
3. okt 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý sa dá dať do úplného ľahu. Musí byť otočný s dlhou strieškou a najlepšie odpružený. Sme z dediny a veľa chodíme po tráve.

Pri prvom synovi sme mali Britax a tam nám nesedlo to, že sa nedá otáčať. Prešli sme na Valco, ktorý bol otočný a tvrdý.

Vieš poradiť zlatý stred?

Môže byť aj bazárový.

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobné otázky odpovedala, takže Ti sem moje odpovede pripínam, aby som sa neopakovala.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally