Ktorý športový kočík je vhodný pre ročnú dcérku a vyšších rodičov?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

potrebovala by som poradiť. Dcérka má 1 rok. Momentálne používame Cybex Mios. Manžel a aj ja sme vysokí, nevyhovuje nám jeho výška. Problém je, že všetky 4 kolieska sú rovnako malé.

Hľadám kočík, ktorý vydrží tak, aby som zase nemusela meniť, keď dcéra podrastie. Veľa cestujeme, tak bolo by super, keby bol aj skladný. Dcérka v kočíku nespí, v podstate ho potrebujeme na prepravu z bodu A do bodu B. Hoci chodí od 11 mesiacov, ale je to len rýchlejší spôsob prepravy.

Aký športový kočík spĺňa moje kritériá?

Ďakujem

Ahoj,

najpopulárnejšie cestovné kočíky pre vyšších rodičov som opísala v týchto mojich nedávnych odpovediach:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally