Ktorý športový kočík má dlhú ložnú plochu a ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
25. okt 2022

Ahoj,

doma máme 3-kombináciu Jane Muum a na dĺžku je tak akurát (1,5 roka).

Chcela by som športový kočík s čo najdlhšou plochou na spanie a do najviac kilogramov. Podmienka, z ktorej neustúpim je úplný ľah. Ten musí byť. Ideálna kombinácia by bola keby bol vhodný do lietadla (nemusí však byť).

Viem, že Britax určite nechcem, lebo je hrozne ťažký a zle sa s ním manipuluje.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

Jané Muum je kočík s nosnosťou sedadla 15 kg a dĺžkou chrbtovej opierky 42 cm. Je teda prirodzené, že ste z neho už pomaličky vyrástli.

Z otočných modelov odporúčam Espiro Galaxy, ktorého chrbtová opierka má 55 cm výšku. Športové sedadlo má až 22-kilogramovú nosnosť. Po zložení má praktické rozmery.

Výbornou voľbou, ktorú odporúčam je cestovný kočík Maxi-Cosi Leona². Kočík je priestranný aj pre väčšie dieťa. Ľah má skoro úplný, je veľmi podobný dieťaťu v posieľke z hlávkou položenou na vankúši.

Alebo novinka Venicci Tinum Upline, ktorá je vylepšenou verziou modelu Venicci Tinum 2.0. Má pamäťové tlačidlá, ktoré umožňujú odpojiť hlbokú vaničku a sedadlo športovej časti jednou rukou. Má aj nastaviteľné odpruženie, gélom plnené kolesá a magnetický 5-bodový bezpečnostný pás. Skladanie je rýchle a jednoduché jednou rukou a má a popruh na prenášanie.

Neotočné modely kočíkov, Ti pripnem v tejto mojej nedávno zodpovedanej otázke:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally