Ktorý športový kočík má nastaviteľnú rukoväť?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

na jar plánujeme kúpiť športový kočík. Teraz máme Bexa Ideal 2021 a je veľmi nespratný. Príde mi taký "rozheganý".

Potrebovali by sme kočík, ktorý je možné dať do úplného ľahu. Budeme viac menej voziť v meste, ale sem tam aj do terénu. Manžel má cez 190 cm a ja necelých 170 cm. Chceme, aby sa trošku dala dĺžka rukoväte upravovať. Ďalšia požiadavka je, aby sa dal ľahko zložiť do auta, nezaberal príliš veľa miesta. Ak by bolo možné, tak otočný v smere aj proti smeru jazdy. To ale nie je podmenka - iba plus. Cenová relácia by bolo fajn do 350 eur.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si cenovo dostupný kočík Zopa Move Cross. Patrí k obľúbeným a veľmi dobre hodnoteným našimi mamičkami. Má nenafukovacie pneumatiky plnené penou s dvojitým odpružením, ktoré je vhodné aj na nerovnejší terén dediny. Má teleskopickú rodičovskú rukoväť, ktorú nastavíš vo výške od 97 do 109 cm.

Rada odporúčam aj novinku Carrello Bravo Plus. Je to kočík, ktorý sa pomaly pre svoju funkcionalitu a nízku cenu stáva veľmi populárnym. Jeho rodičovská rukoväť je otočná a nastviteľná do maximálnej výšky 108 cm.

Ďalšie kočíky, ktoré by boli pre Teba vhodné nájdeš v tejto mojej nedávno zodpovedanej otázke, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally