Ktorý športový kočík má otočnú sedačku, ide do úplného ľahu a sedu?

Zodpovedané
10. jan 2024

Ahoj,

potrebujem kúpiť športový kočík pre 8-mesačného synčeka.

Moje požiadavky:

  • otočná sedačka na obidve strany,
  • úplný ľah,
  • úplný sed,
  • polohovanie nožičiek, žiadne korýtkové sedenie,
  • strieška XXL,
  • dokonalé odvetrávanie,
  • pohodlný.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

škoda, že si neuviedla dôležité kritéria pre výber správneho kočíka. Teda terén, v ktorom sa plánuješ s kočíkom pohybovať. Plus dôležitá je Tvoja výška. Teraz Ti neviem celkom presne odpovedať, pretože Tebou uvedené parametre spĺňa veľký počet kočíkov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii.

Jedným z nich je napríklad Bugaboo Bee 6.

Prečítaj si niektoré z mojich nedávnych odpovedí, možno v nich nájdeš inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally