Ktorý športový kočík má vyššiu nosnosť, zvládne aj horší terén a má polohovateľnú rúčku?

Zodpovedané
28. máj 2022

Ahoj,

hľadám ľahší (takmer denne vykladanie do autobusu) športový kočík s vyššou nosnosťou pre 20 mesačné dieťa, ktoré meria 84 cm a váži 13 kg.

Chcem, aby sa mi v zime ešte v prípade potreby zmestilo do kočíka aj s fusakom. Kolesá aj do horšieho terénu (štrková cesta, jamy na chodníku, vysoké obrubníky, sneh). Dlhšia strecha, nemusí byť úplný ľah. Potešil by aj otočný, ale to už asi nebude reálne. Ideálne s vyššou, najlepšie polohovateľou rúčkou (potrebujem k nemu pripájať stupienok - buggie Board maxi - pre staršieho súrodenca).

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

mne príde ako dobrý variant Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade. Má len 8,4 kg, ľahké zloženie a oceníš aj popruh, ktorý si môžeš dať cez rameno. Ďalej nechýba ani nastaviteľná rukoväť, extra dlhá strieška a priestranné sedenie aj pre väčšie dieťa. Aj keď nie je odpružený, tak vďaka nafukovacím kolesám zvládne aj zhoršený terén.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia