Ktorý športový kočík odporúčaš na výlety?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

potrebovala by som nejaký kočík do auta na výlety a taktiež na prechádzky po lesnej a poľnej ceste. Mám doma dvokombináciu Joolz Hub+ a taktiež Joolz Aer.

Chcem hlavne pohodlnú jazdu po teréne (v rámci možností), čo s týmito dvoma nehrozí. Taktiež už nechcem investovať viac ako 300 - 350 eur, čiže Thule a pod. rovno škrtám.

Ideálne by bolo, keby mal nafukovacie kolesá, dlhú striešku, nezaberal celý kufor a dal sa dať do ľahu. Môže byť aj trojkolesový. Ja mám vedomosť len o Valco Baby Snap 4 Sport Trend by vyhovoval mojím kritériám.

Vieš mi dať ešte tip na nejaký?

Ďakujem

Ahoj,

je zaujímavé, že do terénu (poľného, lesného) a na výlety spomínaš model Valco Baby Snap 4 Trend Sport. Je to totiž kočík, ktorý nemá žiadne odpruženie. Značka Valco Baby je známa tým, že jej cenovo dostupná, ale kočíky sú bez odpruženia.

Ja osobne do terénu a na výlety po nerovnom povrchu jednoznačne odporúčam trojkolesové modely, pretože vo všeobecnosti sa s nimi ľahšie manipuluje.

Ponúkam Ti cenovo dostupné modely ako sú Kinderkraft Helsi, Hauck Runner 2 či Graco TrailRider. Podrobnejšie som ich opísala v mojej nedávnej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally