Ktorý športový kočík s dlhou ložnou plochou váži do 10 kg a je vhodný pre vysokých rodičov?

Zodpovedané
19. nov 2022

Ahoj,

prečítala som si otázku športiak pre dlhé dieťa a bol dobrou inšpiráciou. Mám však trochu iné požiadavky:

  • dlhá ložná plocha (nemusí byť do úplného ľahu, ale s polohovaním nožičiek, napríklad aj s dokúpením polohovania),
  • ľahko skladateľný,
  • pre vysokých ľudí (po niekom to syn mať musí),
  • ľahký (do 10 kg),
  • ideálne, aby po zložení sám stál.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si kočík, ktorý v poradni často odporúčam a to cestovný model Easywalker Jackey XL. O jeho menšom bratovi pre stredne vysokých rodičov som napísala podrobnú recenziu.

Ak niečo športovejšie, tak si pozri Baby Jogger City Mini GT2, ktorý je obľúbený a vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Prípadne zváž aj jeho väčšieho brata a to model Baby Jogger City Elite 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally