Ktorý športový kočík s väčšími kolesami je vhodný aj na spanie?

Zodpovedané
27. júl 2021

Dobrý deň,

hľadám športový pohodlný športovný vhodný aj na spanie. Chcem, aby bol spratný a vhodný aj do terénu. Určite musí mať väčšie kolesá.

Ktorý športový kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka kočíka a rady vychádzam iba z toho, že chcete športový, spratný kočík s väčšími kolesa a pre dieťa na spanie. Dosť málo informácií, takže skúsim trafiť ten pravý pre Vás.

Odporučila by som ti Thule Urban Glide 1, Thule Urban Glide 2, Hauck Runner

Thule Urban Glide 1

Thule Urban Glide 2

Hauck Runner

Ak som nezodpovedala Vašu otázku, napíšte mi opäť a buďte trošku konkrétnejšia.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally