Ktorý športový súrodenecký kočík ide do úplného ľahu a má čo najdlhšiu striešku?

Zodpovedané
10. nov 2023

Ahoj,

chcela by som poradiť so športovým kočíkom pre 16-mesačnú dcérku a 4-mesačného syna. Teraz mám tandemový Cybex Gazelle S. Som s ním spokojná a aj naďalej ho budem používať. Začínam sa však obzerať po športovom/golfovom kočíku, pretože syn začína odmietať vaničku.

Moje požiadavky:

  • úplný ľah,
  • čím dlhšia strieška,
  • pohodlné širšie ležanie,
  • dobrá nosnosť, aby nám vydržal čo najdlhšie,
  • aby zvládol občasný/príležitostný terén (tráva pri jazerách, sneh),
  • aby prešiel cez klasické dvere,
  • spratný,
  • ľahký do auta,
  • výhodou by boli obojsmerné sedačky,
  • na cene nezáleží, kľudne môže byť aj drahší bazárový.

Ďakujem

Ahoj,

spomeniem Ti jeden neskutočný hybridný kočík, ktorý by Ti mohol vyhovať. Dokonca by si z neho mala časom iba jeden kočík. Je to model Bumprider Connect. Podrobné info o ňom nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi. Pripínam ju sem, aby som sa neopakovala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally