Ktorý spratný kočík nám postačí na výlety?

Zodpovedané
10. júl 2023

Dobrý deň,

hľadám spratný a hlavne ľahký kočík pre 18-mesačnú dcéru. Bude využívaný naozaj len na nejaké výlety, čo s ňou trochu prejdeme, lebo peši by toľko neprešla. Niečo lacné a veľmi spratné. Spať v ňom určite nebude.

Vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak hľadáš kočík na občasné nenáročné výlety, tak si pozri cenovo dostupný model Hauck Shopper Neo II.

O čosi odolnejší model je Hauck Uptown. Má kolesá z tvrdenej gumy, ktoré sú spolu s tvrdším odpružením vhodné skôr do mesta, no zvládnu aj občasný prejazd nerovnejším terénom. Jeho teleskopická rodičovská rukoväť vo výške od 100 do 106 cm sa bude dobre ovládať nižším a stredne vysokým rodičom.

Lionelo Julie One je cestovný typ kočíka, ktorý Ti ponúka nízku váhu a kompakté zloženie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally