Ktorý súrodenecký kočík nemá korýtkové sedenie?

Zodpovedané
20. okt 2022

Ahoj,

v januári k nám pribudne bábätko a prvý synček bude mať vtedy 2 roky. Veľmi rád spáva v kočíku a rozmýšľam, že by som si kúpila súrodenecký kočík. Nechcem kočík vedľa seba. Zdá sa mi to strašne široké a nepraktické.

Chcela by som kočík typu tandem - jeden vyššie a druhý nižšie. Mám však jednu špeci požiadavku. Synček veľmi rád spí v kočíku a nechcem korýtkové sedenie. Keď bude ten starší v športovej časti tak chcem, aby sa dala časť sklopiť do ľahu.

Existuje takýto kočík?

Môže byť aj bazárový.

Ďakujem

Ahoj,

ja by som Ti odporučila kočík Babystyle Oyster Max 2. Má neskutočné množstvo variácií a nekorýtkové športové sedadlá.

Zaujímavým a funkčným modelom je aj Mutsy i2. Jeho moderná minimalistická konštrukcii v tvare L má možnosť nastaviť tvrdosť pruženia predných kolies. Vďaka systému Anti-Wheel Lift sa pri otáčaní nezdvihnú zo zeme. Odpružené sú aj väčšie zadné kolesá. Kočík tak zvládne lepší i horší, prevažne však mestský terén.

Prípadne si pozri aj model Cavoe Avec.

Určite si pozri naše MK video k tejto téme. Nájdeš v ňom veľa zaujímavývh informácií, ktoré Ti pomôžu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally