Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mutsy i2

Kde kúpim použitý?

1 inzerát v bazári
od 420 €

Popis

Mutsy i2 je pokračovaním modelu IGo. Modernej minimalistickej konštrukcii v tvare L pribudla možnosť nastaviť tvrdosť pruženia predných kolies. Vďaka systému Anti-Wheel Lift sa pri otáčaní nezdvihnú zo zeme. Odpružené sú aj väčšie zadné kolesá. Kočík tak zvládne lepší i horší, prevažne však mestský terén.

Modernú oválnu vaničku aj športovú nadstavbu dokážeš nakliknúť priamo na konštrukciu bez potreby adaptérov. Pamäťové tlačidlá umožňujú ich odnímanie aj jednou rukou. Športovú časť môžeš plne polohovať, pri polohovaní sa prispôsobuje aj hĺbka sedadla. Môžeš ju aj otáčať, pri otáčaní sedadla je však potrebné pootočiť mechanizmus po bokoch sedadla. Pri skladaní kočíka alebo uskladnení sa dá sedadlo preložiť na polovicu. Vaničku, sedadlo i voliteľnú autosedačku možno tiež dokúpiť k samostatnému podvozku a namixovať si tak akúkoľvek želanú kombináciu.

Novinkou júla 2018 je zmeniť i2 na tandemový kočík pre dvojičky či vekovo blízkych súrodencov. Pomocou Duoseat adaptéru a dokúpiteľného plnohodnotného sedadla/vaničky/autosedačky s adaptérmi tak môžeš ľubovoľne spárovať dve nadstavby v konfigurácii, ktorú práve potrebuješ. Jedinou nemožnosťou je spodné sedadlo v protismere jazdy.

Vybrať si možno aj zladenú verziu konštrukcie: Farmer/Heritage má tmavohnedú koženkovú rúčku na voliteľnej čiernej, striebornej, tmavosivej a modrosivej konštrukcii, Urban Nomad/Pure má koňakovú hnedú koženkovú rúčku na voliteľnej čiernej, striebornej a tmavej sivej konštrukcii. V ponuke je tiež množstvo doplnkov vrátane zadných nafukovacích kolies či originálneho prídavného stupienku pre súrodenca.
Viac informácií na oficiálnej stránke Mutsy i2

Parametre

Značka
Mutsy
Typ
hlboký, športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (tandem), podvozok
Hmotnosť (v kg)
13,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 59 × 74
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
71 × 59 × 39
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík