Ktorý terénny športový kočík je najlepší?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

hľadám najlepší terénny športový kočík.

Moje podmienky:

  • XXL strieška,
  • dlhá ložná plocha,
  • polohovanie sedu spôsobom aký je na Cybexe (nie popruhmi),
  • polohovanie nôh,
  • dobre odpruženie.

Rozmýšľam nad Peg Pérego GT3, ale má krátku strechu, keď je dieťa ležmo.

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

pri Tvojej podmienke na polohovanie kočíka sa nám výber dosť zúžil. Väčšina neotočných športiakov do terénu majú práve polohovanie na popruh.

Najviac by som odporučila Joie Crosster. Oproti Peg Pérego GT3 má oveľa vyššiu nosnosť, dlhú predlžovaciu striešku, priestranné sedenie s polohovateľnou opierkou chrbta i nôh do úplného ľahu. Nechýbajú mu ani veľké kolesá s dobrým odpružením.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia