Ktorý z kočíkov Moon je vhodný do terénu?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

rozhodujeme sa pre kočík od výrobcu Moon. Je ich niekoľko typov, tak sa nevieme v nich dobre zorientovať.

Hľadáme kočík pre júlové bábätko. Mal by byť vhodný skôr na dedinu a prípadné lesné cestičky. Hľadáme skôr väčšiu vaničku, aby tam bábätko bolo čo najdlhšie a ideálne, aby nebolo celé pootriasané od každej nerovnosti.

Pozerali sme Moon Resea S edition a Moon Rocca Edition, ale necháme si poradiť.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

prečítaj si túto otázku z poradne, nájdeš v nej porovnanie najobľúbenejších modelov značky Moon.

Konkrétne modely: Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition a Moon Resea S Edition (2022). Všetky majú nafukovacie kolesá s odpružením a veľmi dobre odvetrávanú hlbokú vaničku s kvalitným matracom značky Träumeland.

Najpriestrannejšiu hlbokú vaničku by mal mať model Moon Relaxx Edition. Má cca 80 cm na dĺžku a 31 cm na šírku. Ak je to Tvoja hlavná požiadavka, išla by som do tohto modelu. Okrem toho patrí k tým ľahším kočíkom (12,4 kg) od značky Moon. 🙂

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia