Ktorý zo športových kočíkov Muuvo Slick a Muuvo Quick 3.0 alebo Cybex Talos S Lux je najpriestrannejší?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Cybex Talos S Lux.

Nie je tento športový kočík veľmi ťažký?

Pozerám aj Muuvo Slick a Muuvo Quick 3.0.

Hľadám kočík s dlhou strieškou, nákupným košíkom aspoň do 4 kg, väčšie kolesá. Bývam na dedine a dieťa je narodené v auguste 2021. To znamená, že ho ako 2,5 ročné budem voziť s fusakom v zime. Kočík musí byť priestranný, štýlový a čierny.

Ktorý športový kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobný dotaz som odpovedala v tejto otázke v poradni, tak sa na ňu pozri.

Podľa mňa bude najlepšou voľbou Cybex Talos S Lux, ktorý je do terénu najlepší a zároveň je aj najpriestrannejší z uvedených kočíkov. Jeho najväčšou slabinou je strieška, ktorá nemá možnosť zakrytia a dieťaťu tak môže vadiť slniečko na tvári. Ďalej potom jeho vyššia hmotnosť, ktorú však najviac ucítiš pri častom skladaní, manipulácia s ním je inak jednoduchá.

Pokiaľ Ťa to tiahne skôr k Muuvo, tak by som išla určite do modelu Muuvo Slick, ktorý má nadstavbu položenú vyššie a celkovo pôsobí viac robustnejšie. Oproti Muuvo Quick 3.0 má dlhšiu chrbtovú opierku a dá sa predĺžiť opierka nôh.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia