Kvalitný športový kočík s pripojiteľnou vaničkou, vhodný do terénu a zložiteľný so sedadlom

Zodpovedané
8. nov 2019

Zháňam kočík pre januárové bábätko a nejak sa v tom, ako prvorodička, strácam. Ide mi o to, aby bol hlavne kvalitný športiak, ktorý vydrži do 2rokov aj s fusakom.

  • Vanička nemusí byt extra veľká
  • Vhodný do terénu
  • Otočný v oboch smeroch
  • Moderný dizajn

- Aby sa športová časť skladala zo sedadlom

Ahoj,

keďže neuvádzaš cenový strop, ani nejaké kritéria na váhu (terénny kočík predsa len bude skôr ťažší, resp. nie z najľahších), rovno prejdem k topu v tých vlastnostiach, ktoré uvádzaš a tým by bol Britax Go Big. Je to fakt funkčný, krásne pružiaci, priestranný a praktický kočík, kúpu ktorého neoľutuješ. A áno, skladá sa aj s nasadeným sedadlom 😉

Britax Go Big

Mimo neho spomeniem Easywalker Harvey2 s all-terrain kolesami (tu ale fusak v 2r., ak bude taký nafúknutý páperový, bude už ltt), Concord Camino, prípadne zo starších (bazárových) Baby Jogger City Versa GT.

Easywalker Harvey2

Concord Camino

Baby Jogger City Versa GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli