Ľahký a skladný podvozok du auta pre vozenie autosedačky

Zodpovedané
18. mar 2019

Dobrý deň.

Viete mi prosím odporučiť podvozok, na ktorý nakliknem sedačku (vajíčko) s isofixom?

Kritériá:

  • ľahký
  • jednoducho skladateľný
  • malý

Chcem používať vyýučne v aute, keď odbehnem napr. do obchodu a pod. Na vozenie po teréne vonku mam druhý - hlboký kočík, ktory sme dostali, preto to riešim takto.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

ja by som pre toto používanie kúpila asi najskôr Greentom Upp - aj kvôli váhe a dizajnu, aj kvôli jednoduchej dostupnosti čisto podvozku.
Budeš potrebovať podvozok plus adaptéry.

Greentom Upp Classic 2017

Zvážila by som GB Pockit alebo Pockit+, ktorý je ultra ľahký. Sedadlo možno zvliecť a spolu s adaptérmi a budeš mať najskladnejší “travel systém”, teda set s autosedačkou na svete.

GB Pockit

GB Pockit+ All-Terrain

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli