Ľahký a skladný športový kočiar kompatibilný s autosedačkou Maxi-Cosi na kratšie cesty a nákupy

21. máj 2019
Dobrý večer,

chcela by som poprosiť o radu. Dieťatko je na ceste 🙂 Máme už Gesslein F6, ktorý je pre naše potreby super. Ale chceli by sme ešte kúpiť športový kočiar, ľahký, skladný, kompatibilný s autosedačkou Maxi-Cosi - aby sme ho mohli používať aj na začiatku na kratšie cesty autom, napr. k lekárovi alebo na nákupy. Podvozok z Gessleinu je dosť masívny. Môžete nám poradiť?

Vopred ďakujem.
Ahoj!

Vyslovene do auta, ľahké a skladné, by som jednoznačne uvažovala o niektorom z ultrakompaktných športiakov, ktorý využiješ naozaj aj na začiatku (s autosedačkou), ale aj neskôr. Za mňa by to bol v prvom rade môj favorit v tomto type, GB Qbit+ alebo GB Qbit+ All-City. pripojíš k nim cez adaptéry nielen autosedačky s úchytmi typu Maxi-Cosi, ale dokonca j ultraskladnú vaničku (ak by si to potrebovala). Neskôr zasa oceníš dostatočne prietranné a pohodlné sedenie, ako aj fakt malý rozmer po zložení - a verím, že nakoniec budete používať iba niečo také.

Z iných značiek by možnosťou mohol byť Cybex Eezy S+, Baby Jogger City Mini Zip, Mountain Buggy Nano

Z o čosi väčších, ‘plnohodnotnejších’ športiakov by to mohli byť aj Oyster Zero, Nuna Tavo, Joie Litetrax, Valco Snap Trend či Baby Jogger City Mini GT.

Veľmi by som neuvažovala o ďalšom otočnom modele, ktorý už predsa len máš - napriek tomu, že existujú aj ľahšie varianty. Na cesty vydržíte aj bez toho, a pritom ušetríte na váhe a zabratom priestore, plus budete mať kočík čo skutočne využijete aj neskôr.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli