Ľahký, mestský portový kočík s dlhou strieškou

Zodpovedané
26. feb 2019

Ahoj,

prosím ťa, hľadám športový kočík - ľahký, ktorý má dlhú striešku. Ktoré kočíky majú také striešky? A aby bol ľahko skladný do mesta - hlavne mestský kočík hľadám, aby sa v ňom malý vyspal.

Ďakujem

Ahoj,

prvý, čo mi ihneď vybehol v mysli je Babystyle Oyster Zero. Ľahký, rýchlo a ľahko skladný potiahnutím za pás na sedadle a strieška - obrovská, s UV šiltom, siaha až pod madlo. priestranný je riadne, takže so spinkaním, hoc i vo fusaku, nebudete mať určite žiaden problém. Ďalším, porovnateľným modelom s veľkou rozšíriteľnou strieškou je aj Joie Litetrax Air. Prípadne cenovo dostupný Kinderkraft Grande.

Babystyle Oyster Zero

Kinderkraft Grande

Otočné, relatívne ľahké mestské kočíky so super veľkou strieškou sú napríklad Cybex Balios S či Maxi-Cosi Adorra.

Cybex Balios S

Maxi-Cosi Adorra

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli