Ľahký, skladný športový kočík na časté presuny autom, no odolný - nech to nie je hrkálka

Zodpovedané
17. dec 2019

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom kúpy športového kočíka. Malá má pol roka a momentálne máme Bugaboo Cameleon 3, no podvozok nie je až taký skladný, ako som očakávala...

Chcem niečo ľahké, kvalitné a skladné na časté presuny autom, ideálne aby sa zložil spolu aj so sedačkou. Žiadnu hrkálku.. Uvažujem nad Easywalker, Cybex alebo Joolz.. No dám si poradiť aj niečo iné, viac menej do mesta, no občas aj horší terén aby zvládol.. A dôležité, keďže má malá pol roka, aby bol dostatočne odolný aj v zime. Predĺžená strieška a nastaviteľná rúčka. Som nižšej postavy.

Ďakujem pekne 😊

Ahoj,

z veku, ktorý udávaš a spomenutia značky Joolz budem predpokladať, že by si chcela model otočný. Malý má predsa len šesť mesiacov, takže na neho budeš asi chcieť vidieť. Joolz Hub je určite praktickou, štýlovou a aj kvalitnou voľbou s dobrými kolesami, ale je kvôli tomu aj trochu ťažší. Super je podľa mňa v tejto kategórii a váhe, aj hlavne - Easywalker Charley, ktorý mám aktuálne aj doma a myslím, že by vám super vyhovel.

Joolz Hub

Easywalker Charley

A potom aj Easywalker Mosey+ by váhovo sedel. Len je väčší po zložení, ale zasa má výhodu väčších kolies.

Easywalker Mosey+

Keby si náhodou predsa zvažovala aj ešte menšie, ľahšie a neotočné modely cestovnej kategórie - Cybex Eezy S+, CBX Etu Plus, Ergobaby Metro, Easywalker Buggy XS sú všetko vynikajúce modely (CBX by bol z tých dostupnejších).

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Ergobaby Metro

Easywalker Buggy XS

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli