Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Moon ReSea je určite zaujímavá voľba - je to kočík s dobrým pomerom cena-výkon. Je príjemne ľahký i relatívne praktický. Problémom by pre teba mohli byť tvrdšie, menšie kolesá - je tam odpruženie, ale je to vyslovene na tlmenie nárazov. Citeľné veľmi nie je.

Staršia Nuna Mixx by ti skoro aj vyhovela, má 12,2 kg, novšia však už, pozor, 13,6 kg. Preto pozor, je to väčší a ťažší, aj keď dobrý kočík. V USA jedna z aktuálnych topiek.

Easywalker Harvey je výborný z hľadiska nižšej váhy. Je aj mierne odpružený, ale zasa nečakaj, že to bude extra citeľné. Každopádne krásny kočík, ktorých veľa rovnakých nestretneš, a prakticky spravený, kombinujúc aj nízku váhu.

Cybex Balios S je aktuálne veľmi obľúbený, lebo kombinuje moderný dizajn, relatívne nízku váhu a kompaktné skladanie, a celkovú praktickú funkcionalitu. Napriek odpruženiu je to skôr tvrdší kočík, a na skladanie treba nájsť grif - potom by ti mohol vyhovieť.

Joie Chrome vo vyššej, DLX verzii, je ešte dostupný aj u nás, aj keď, v kombinácii (https://www.babyplace.sk/set-joie-chrome-dlx-xi... / http://www.babysvet.sk/Kocik-Joie-Chrome-dlx-2-...). Pôvodný Chrome bol však trochu ľahší, novší DLX má cca 12,7 kg. Je to však asi najmestskejší z uvedených kočíkov, a preferovala by som skôr Harvey-ho či Balios, keď už teda porovnávame.

Sranda je, že si vybrala kočíky, čo majú všetky kolesá umelé, teda, penové. Plast to ale rozhodne nie je, vyslovene hrkať snáď nebudete. 🙂

Ak by som ešte mala niečo navrhnúť, skúsim Baby Jogger City Premier alebo prípadne aj Versa, Versa GT z bazárovej ponuky, Emmaljunga NXT60, Easywalker Mosey+, Jané Kendo.