Ľahší športový kočík s polohovaním klasickým (na páčku), nie pásom

Zodpovedané
8. júl 2020

Ahojky,

rada by som sa informovala, aky sportovy kocik ma polohovanie chrbtovej casti takym tym mechanizmom naklanania a nie pasom. Aby ale nebol korytkove sedenie, a daky lahsi.

Dakujem

Ahoj,

mrzí ma veľmi, že nepíšeš - okrem polohovania nie na pás a nekorýtkového sedenia nijaké ďalšie kritériá. Neviem, od čoho sa odpichnúť. Pre aké staré dieťa? Na aký terén? Rozhoduje cena/do akej ceny? Musí/nemusí byť otočný? Je ich podľa mňa dosť a stovky ti tu nevymenujem.

Dám pár obľúbených modelov.

Polohovanie na páčku majú modely napr. od značky Joie. Takže kuk Litetrax Air, Mytrax, a Versatrax.

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax

Joie Versatrax

Nuna Tavo je športiakom s pákovým polohovaním.

Nuna Tavo

Mamas&Papas športové kočíky, aj tie otočné, sa polohujú na páčku.

Mamas&Papas Sola City

Mamas&Papas Ocarro

Mamas&Papas Strada

Mamas&Papas Urbo 2

Mamas&Papas Cruise

Mamas&Papas Armadillo Flip

Mamas&Papas Armadillo

Mamas&Papas Sola 2 MTX

Easywalker Charley, Cybex Mios, Espiro Galaxy - tento typ malých otočných športových modelov takisto.

Easywalker Charley

Cybex Mios 2

Espiro Galaxy

Lacnejší Lionelo Annet Plus je tiež na páčku.

Lionelo Annet Plus

Ďalej odporúčam Emmaljunga - línie Viking aj NXT s príponou F a Joolz Hub.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Joolz Hub+

Je toho veľa a neviem, čo hľadáš. Popremýšľaj 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli