MamaKiddies - áno či nie?

Zodpovedané
12. okt 2018

Pekný večer,
chcem sa opýtať: ake máte skúsenosti s touto značkou kočíkov? Chcem kúpiť dcérke, má 7 mesiacov. Ďakujem

Ahoj,

neviem, či ťa poteším, ale táto značka mojím osobným favoritom táto značka (a jej kočíky) nie sú. Pôvodom je z Maďarska, jej modely sú však takým mixom rôznych krajín pôvodu (najmä Poľska a Číny) a sú zamerané vyslovene na nízku cenu. K cene je však úmerná aj kvalita, ktorá občas zaostáva napríklad čo sa týka pevnosti konštrukcie, kvality poťahových materiálov, kolies či odpruženia.
Viacero mamičiek mi o MamaKiddies kočíkoch povedalo, že na pocit boli ako hračkárske a rýchlo sa rozhegali.

Jedna vec, ktorá mi u značky príde zavádzajúca, sú tie konštantné “akcie” na ich kočíky. Pôvodnú cenu som však ešte nikdy aktuálnu nevidela, takže “akciová” cena je tak akosi tá reálna a tá pôvodná sa zdá riadne nadhodená.

Ničím z tohto nemyslím, že neexistujú spokojné mamičky - naopak práve ten pomer ozaj nízkej ceny a pomerne atraktívneho dizajnu a funkcionality je ich určite viacero. Mne je však značka pre vyššie spomínané nie veľmi sympatická a keby som ti mala poradiť, radšej by som riešila kočík nejakej inej.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli